+48 600 958 248 kontakt@emstorun.pl

Studio EMS Toruń

Kameralnie i profesjonalnie.

Studio EMS Toruń to kameralne miejsce w centrum Torunia, w którym poczujesz się jak w domu. Prowadzimy wyłącznie treningi indywidualne, aby w pełni poświęcić nasz czas Tobie.

Na pierwszym spotkaniu pytamy o Twój stan zdrowia i umiejętności, aby plan treningowy skrojony był na miarę Twoich możliwości, a jednocześnie przyniósł oczekiwany efekt. Zastanów się zatem nad swoim celem, a my pomożemy Ci go osiągnąć

Rozumiemy Twoje potrzeby

Możesz liczyć na naszą uwagę i indywidualne podejście – dla nas liczy się każda, pojedyncza osoba. 

Nina Nadolny

Nina Nadolny

Trener Personalny

Czerwone włosy, szeroki uśmiech i tysiące kilometrów przejechanych na rowerze – tak można by ją opisać, gdyby nie to, że często zmienia uprawianą dyscyplinę sportu. Twierdzi, iż życie ma zbyt wiele do zaoferowania, by robić wciąż jedno i to samo.
W branży fitness istnieje od 10 lat. W 2017 roku została wyróżniona przez Ewę Chodakowską i wyjechała do Grecji jako jej ambasadorka. Wyspa Rodos stała się jej drugim domem, gdzie trenowała z polskimi turystami na ich greckich wakacjach.
Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego, propaguje zdrowy styl życia, skończyła psychodietetykę i cały czas się dokształca, aby oferować Wam usługi na najwyższym poziomie.

Joanna Motulska

Joanna Motulska

Właścicielka

Założycielka firmy MARIPOSSA i Studia EMS Toruń. Absolwentka poznańskiego AWFu, instruktor kulturystyki, aerobiku i EMS. Pasjonatka podróży i jazdy motocyklem. Tryskająca pozytywną energią, zdrowie ceni ponad wszystko, więc od lat zamienia swój dom na życie bez chemii. W myśl zasady „jesteś tym co jesz” nie tylko zgłębia i propaguje wiedzę na temat zdrowego odżywiania, ale sukcesywnie przestawia się na żywność nieprzetworzoną przemysłowo. Poszukuje naturalnych i alternatywnych sposobów zapobiegania chorobom i ich leczenia. Mając świadomość znaczenia aktywności dla zachowania zdrowia, wychodzi z 30-minutowym treningiem EMS naprzeciw osobom, którym brak jest na nią czasu.

Zapraszam do kontaktu!

Marta Olechnowicz

Marta Olechnowicz

Trener personalny

Ze sportem związana od najmłodszych lat, w których to uczęszczała do klas sportowych oraz trenowała siatkówkę w jednym z toruńskich klubów. Trener personalny, absolwentka kierunku Sport i wellness oraz Wychowanie fizyczne i sport na UMK. Od 5 lat związana z branżą fitness, spełniająca się prowadzeniem zajęć grupowych, zarówno w wodzie jak i na sali fitness oraz klientów indywidualnych. Pasjonatka treningu wytrzymałościowo-siłowego, funkcjonalnego oraz jazdy na rowerze. Ze studiem EMS Toruń wspólpracuje od ponad roku.

Trening EMS Torun

Nasze wyposażenie

Pracujemy na sprzęcie do elektrostymulacji mięśni marki XBODY – wiodącej w branży fitness i wielokrotnie nagradzanej. Nad jakością marki XBODY czuwają certyfikaty TÜV Rheinland, ISO 13485:2012, EN ISO 9001:2015, certyfikat zgodności 93/42 EEC.

Sprzęt cechują szerokie możliwości dostosowania częstotliwości impulsu stałego bądź zmiennego, długości trwania czy jego głębokości. Każdy odczuwa impuls elektryczny w inny sposób, chcemy zatem maksymalizować efekt elektrostymulacji odpowiedni do danego ćwiczenia, przy jednoczesnej kontroli intensywności odczuwanych bodźców.

W naszym studiu dysponujemy również profesjonalnym sprzętem do badania składu ciała

Analizator InBody jest jedynym analizatorem składu ciała metodą impedancji bioelektycznej (BIA), który oferuje wysoką dokładność pomiarów – skupia się na dokonaniu RZECZYWISTEGO POMIARU i nie uwzględnia danych empirycznych (wiek, płeć czy budowa ciała) wpisywanych przed wykonaniem analizy.